Sepetim ( 0 )
HAKKIMIZDA

 

Bahar Pastaneleri’nin Lezzetli Varoluşu…

Bahar Pastaneleri hikayesine 1951 yılında Kınalıada’da başlıyor ve sonrasında Ziya Gündoğdu’nun önderliğinde devam ediyor. Bahar Pastaneleri bugün Nişantaşı, Çağlayan, Kınalıada, Büyükada, Kağıthane Butik Pastacılık Mağazası ve 7/24 Kurumsal hizmetler departmanlarıyla müşterilerine hizmet veriyor. Hitap ettikleri kitlenin damak zevkini ön planda tutarak çalışmalarını geliştiren Bahar Pastaneleri, geçmişten günümüze kadar gelen lezzetini değiştirmiyor. Ürünlerini aslına uygun hammaddelerle üreten pastane lezzetinin sırrını organik, yöresel ürünlere bağlıyor.

Tatlı mönüsünde yer alan lezzetleri; her çeşit pasta, kurabiye, sütlü tatlılar, lokumlar ve tabi ki her çeşit baklava, şekerpare, ekmek kadayıfı, tel kadayıf ve buna benzer çeşitler mönümüzde bulunmaktadır. Bahar Pastaneleri’nde mönüdeki ürünler haricinde, talep olduğu zamanlarda özel olarak üretim de yapılıyor. Misafirler istedikleri ürünlerden sipariş ediyor, Bahar Pastaneleri de hazırlıyor. Paket servis konusunda belirli bir çerçeve içinde hareket etmiyor. 7 gün 24 saat her an cevap veriliyor. Özellikle kurumsal müşterilerden gelen talepler doğrultusunda hangi gün ve saat olursa olsun, her an siparişler gönderilebiliyor.

Her şey Bahar Pastaneleri’ne yakışır şekilde!

Bahar Pastaneleri 1951 yılından bugüne kadar koruduğu çizgisinden ve kalite anlayışından ödün vermiyor. Ürettiği pastalardan sütlü tatlılara, her zaman günlük olarak hazırlanıyor. Mönüdeki ürün çeşitliliği geniş yelpazesini kanıtlıyor. Her ürün için ayrı bir özen gösteriliyor. Bahar Pastaneleri’nde kalite Bahar markasına yakışır bir şekilde ürünlere yansıyor.

Bahar Pastaneleri pastane sektöründe üzerine düşen görevi en lezzetli şekilde yerine getiriyor. 64 yıldır hiç ara vermeden ve vizyon sınırlarından çıkılmadan hareket ediliyor. Pastaneye gelen misafirlerin memnuniyeti Bahar Pastaneleri için lezzetin son aşaması. Bahar Pastaneleri’nin lezzetleri ile başlayan hikaye, ziyaretçilerin evlerinde bu lezzete doymaları ile son buluyor.

Eticaret Kur E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır